Wstążki gwiazdki – idealne na prezenty

Dekorowanie prezentów wcale nie musi być skomplikowane – wystarczy mieć pod ręką gotowe wstążki gwiazdki, którymi będzie można ozdobić upominek w parę sekund. Takie gwiazdki znajdą Państwo także w naszej ofercie – zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!

Wstążki gwiazdki, nazywane także rozetkami, to estetyczne kokardki, które są od razu gotowe do zastosowania. Kokardki te są gęste i wysokie, tworząc wzór gwiazdki, skąd też pochodzi ich nazwa. Dzięki wielu wariantom można dopasować je do każdego upominku – wystarczy tylko dekoracyjny papier i wstążki gwiazdki, żeby w mig przygotować piękne opakowanie dla prezentu.

Dlaczego warto wybrać gwiazdki?

Przede wszystkim najważniejszą zaletą tych dekoracji jest ich piękno – od razu przyciągają one wzrok swoim unikatowym wyglądem i sprawią, że każdy podarunek będzie prezentować się luksusowo.

Również ich atutem jest bardzo łatwe użycie – rozetki dostarczane są już jako gotowe, dlatego też nie trzeba samodzielnie składać i wiązać kokardek, co też czasami jest bardzo trudne dla niewprawnej osoby. Na spodzie kokardki znajduje się samoprzylepna folia – wystarczy tylko odkleić zabezpieczenie i można umieścić ją w dowolnym miejscu. Klej jest bardzo mocny, dlatego kokardka nie odklei się sama.

Wstążki gwiazdki na każdy prezent!

W naszej ofercie znajda Państwo kokardki tego rodzaju w wielu różnych wersjach – różnią się one pomiędzy sobą rodzajem zastosowanych wstążek, kolorystyką, a także wielkością i szerokością wstążki, dlatego też można dopasować je zarówno na mniejsze opakowania upominkowe, jak i również na większe prezenty, na których najlepiej prezentują się duże kokardy.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi rodzajami gwiazdek w naszej ofercie – dostarczamy tylko wysokiej jakości wstążki gwiazdki w atrakcyjnych cenach. Życzymy udanych zakupów!