Wstążki ściągane WŁOSKIE – piękne kokardy

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę wstążek o szerokim zastosowaniu. Jesteśmy producentem wstążek ściąganych, które dzięki swojej specjalnej budowie pozwalają na stworzenie pięknej kokardy w kilka sekund!
Wstążki ściągane dzięki swojej konstrukcji przed złożeniem są płaskie więc nawet duża ilość zajmuje mało miejsca co ułatwia przechowywanie i transport w którym nie ma zagrożenia zgnieceniem,  a więc i zniszczeniem kokardki.
Po ściągnięciu tworzą one obfitą, symetryczną kokardę o wszechstronnym zastosowaniu.

Wstążki sciągane WŁOSKIE to wstążki wyglądajace jak cienki metal czyli metalizowane lub z naklejonym cienkim złotymi paskami.

Występują w różnych szerokościach 1 cm ,2 cm ,3 cm a im wieksza szerokość tym sciagnięta kokardka ma wiekszy rozmiar.
Wstążki ściągane są produkowane z polipropylenu, wiec są wodoodporne, trwałe I wytrzymałe, a przy tym prezentują się bardzo atrakcyjnie. Przypominają wstążki satynowe ze względu na swoją dyskretnie połyskującą fakturę. Dostępne są w różnych kolorach do białego przez kremowy, złoty, niebieski, różowy, czerwony, fioletowy ,zielony i wielu innych aż po czarny.

Istnieje możliwosć naniesienia na wstążkę loga inazwy państwa firmy lub dowolnego napisu.

Zastosowanie wstążek ściąganych włoskich

dekoracje ślubne

– sprawdzają się między innymi jako ozdoby na ławki kościelne, krzesła w stali weselnej, butelki napojów i alkoholi, klamki samochodowe

bukiety kwiatowe

– wstążki ściągane powodują, że bukiet można ozdobić w kilka chwil, także samodzielnie

prezenty

– to błyskawiczny sposób na udekorowanie upominków, na przykład kokardy mogą posłużyć do ozdobienia prezentu w kartoniku

Jeżeli chcesz zakupić wstążki ściągane, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza firma posiada w ofercie pełną gamę pięknych wstążek w wielu kolorach. Zachęcamy do zakupu!